Ek Bilgi
| Label | BLUE NOTE 060250850312 |
|---|---|
| EAN | 0602508503122 |
| Release Date | April 10, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 5 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,468
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Rumproller |
|---|---|
| Sanatci | Morgan, Lee |
| Cikis tarihi | 2020-04-10 |
| EAN/UPC | 0602508503122 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BLUE NOTE 060250850312 |
|---|---|
| EAN | 0602508503122 |
| Release Date | April 10, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 5 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.