Ek Bilgi
| Label | Warner Music |
|---|---|
| EAN | 0093624846000 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,613
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Papercuts (Singles Collection 2000-2023) |
|---|---|
| Sanatci | Linkin Park |
| Cikis tarihi | 2024-04-12 |
| EAN/UPC | 0093624846000 |
| Label | Warner Records Label |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Warner Music |
|---|---|
| EAN | 0093624846000 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.