Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RIGHTEOUS RTRR16123.1 |
| EAN | 0760137161233 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,283
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Closer To My Home |
|---|---|
| Sanatci | Farner, Mark |
| Cikis tarihi | 2024-11-15 |
| EAN/UPC | 0760137161233 |
| Label | Righteous |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RIGHTEOUS RTRR16123.1 |
| EAN | 0760137161233 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.