Ek Bilgi
| EAN | 0075678639494 |
|---|---|
| Release Date | February 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 11 mm · 626 g |
| Weight | 626 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,537
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cry Baby |
|---|---|
| Sanatci | Martinez, Melanie |
| Cikis tarihi | 2023-09-22 |
| EAN/UPC | 0075678639494 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| EAN | 0075678639494 |
|---|---|
| Release Date | February 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 11 mm · 626 g |
| Weight | 626 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.