Ek Bilgi
| Label | BLOMONJ LTD. IMT3239165.1 |
|---|---|
| EAN | 5056032391659 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,256
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mill On the Hill |
|---|---|
| Sanatci | Melin Melyn |
| Cikis tarihi | 2025-03-07 |
| EAN/UPC | 5056032391659 |
| Label | Blomonj Ltd. |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BLOMONJ LTD. IMT3239165.1 |
|---|---|
| EAN | 5056032391659 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.