Ek Bilgi
| Label | Rca Records Label |
|---|---|
| EAN | 0198028850810 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 7 mm · 340 g |
| Weight | 340 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,601
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | So Close To What |
|---|---|
| Sanatci | McRae, Tate |
| Cikis tarihi | 2025-02-21 |
| EAN/UPC | 0198028850810 |
| Label | Rca Records Label |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Rca Records Label |
|---|---|
| EAN | 0198028850810 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 7 mm · 340 g |
| Weight | 340 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.