Ek Bilgi
| Label | DEMENTED PUNK DPMS001 |
|---|---|
| EAN | 0859433007021 |
| Release Date | April 13, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,185
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fish Heads |
|---|---|
| Sanatci | Osaka Popstar & Barnes |
| Cikis tarihi | 2019-04-13 |
| EAN/UPC | 0859433007021 |
| Label | Demented Punk |
| Format | 12in |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DEMENTED PUNK DPMS001 |
|---|---|
| EAN | 0859433007021 |
| Release Date | April 13, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.