Ek Bilgi
| Label | WARNER MUSIC JAPAN WQJL-182 |
|---|---|
| EAN | 4943674392766 |
| Release Date | June 28, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 6 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,777
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Jataka |
|---|---|
| Sanatci | Shoji, Osamu |
| Cikis tarihi | 2024-06-28 |
| EAN/UPC | 4943674392766 |
| Label | Warner Music |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | WARNER MUSIC JAPAN WQJL-182 |
|---|---|
| EAN | 4943674392766 |
| Release Date | June 28, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 6 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.