Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER |
| EAN | 0075678624964 |
| Release Date | July 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,701
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ugly is Beautiful |
|---|---|
| Sanatci | Tree, Oliver |
| Cikis tarihi | 2023-07-14 |
| EAN/UPC | 0075678624964 |
| Label | Atlantic |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER |
| EAN | 0075678624964 |
| Release Date | July 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.