Ek Bilgi
| Label | Music On Vinyl |
|---|---|
| EAN | 8719262038912 |
| Release Date | May 2, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 310 × 7 mm · 580 g |
| Weight | 580 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,592
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ghost Reveries |
|---|---|
| Sanatci | Opeth |
| Cikis tarihi | 2025-05-02 |
| EAN/UPC | 8719262038912 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Music On Vinyl |
|---|---|
| EAN | 8719262038912 |
| Release Date | May 2, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 310 × 7 mm · 580 g |
| Weight | 580 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.