Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | MOBILE FIDELITY SOUND LAB LMFUD1S019 |
| EAN | 0821797201926 |
| Release Date | January 14, 2022 |
| Dimensions | 321 × 325 × 29 mm · 1.06 kg |
| Weight | 1.06 kg |
| Discs / Records | 2 |
₺12,018
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | There Goes Rhymin' Simon |
|---|---|
| Sanatci | Simon, Paul |
| Cikis tarihi | 2023-02-28 |
| EAN/UPC | 0821797201926 |
| Label | Mobile Fidelity |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | MOBILE FIDELITY SOUND LAB LMFUD1S019 |
| EAN | 0821797201926 |
| Release Date | January 14, 2022 |
| Dimensions | 321 × 325 × 29 mm · 1.06 kg |
| Weight | 1.06 kg |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.