Ek Bilgi
| Label | PINK FLOYD RECORDS 196587134617 |
|---|---|
| EAN | 0196587134617 |
| Release Date | May 30, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 8 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,040
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Dark Side of the Moon (Live At Wembley 1974) |
|---|---|
| Sanatci | Pink Floyd |
| Cikis tarihi | 2025-05-30 |
| EAN/UPC | 0196587134617 |
| Label | Pink Floyd Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | PINK FLOYD RECORDS 196587134617 |
|---|---|
| EAN | 0196587134617 |
| Release Date | May 30, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 8 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.