Ek Bilgi
| Label | 4AD CAD905 |
|---|---|
| EAN | 0652637090512 |
| Release Date | September 13, 2004 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 4 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,270
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Doolittle |
|---|---|
| Sanatci | Pixies |
| Cikis tarihi | 2004-09-09 |
| EAN/UPC | 0652637090512 |
| Label | 4ad |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | 4AD CAD905 |
|---|---|
| EAN | 0652637090512 |
| Release Date | September 13, 2004 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 4 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.