Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | MADFISH SMABX1139 |
| EAN | 0636551813952 |
| Release Date | November 1, 2019 |
| Media | CD + DVD + Vinyl |
| Dimensions | 330 × 330 × 13 mm · 846 g |
| Weight | 846 g |
| Discs / Records | 1 |
₺5,325
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Final Bow |
|---|---|
| Sanatci | Pretty Things |
| Cikis tarihi | 2019-11-01 |
| EAN/UPC | 0636551813952 |
| Label | Madfish |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | MADFISH SMABX1139 |
| EAN | 0636551813952 |
| Release Date | November 1, 2019 |
| Media | CD + DVD + Vinyl |
| Dimensions | 330 × 330 × 13 mm · 846 g |
| Weight | 846 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.