Ek Bilgi
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
|---|---|
| Label | Vital BQTX407851.1 |
| EAN | 0634904078515 |
| Release Date | May 20, 2016 |
| Dimensions | 313 × 313 × 10 mm · 560 g |
| Weight | 560 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,749
4 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hail To the Thief |
|---|---|
| Sanatci | Radiohead |
| Cikis tarihi | 2016-07-01 |
| EAN/UPC | 0634904078515 |
| Label | Xl |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
|---|---|
| Label | Vital BQTX407851.1 |
| EAN | 0634904078515 |
| Release Date | May 20, 2016 |
| Dimensions | 313 × 313 × 10 mm · 560 g |
| Weight | 560 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.