Ek Bilgi
| Label | VAMPISOUL VMPS45110.7 |
|---|---|
| EAN | 8435008864965 |
| Release Date | January 24, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,179
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Pa'el 23 |
|---|---|
| Sanatci | Ray Perez Y Su Orquesta |
| Cikis tarihi | 2025-01-24 |
| EAN/UPC | 8435008864965 |
| Label | Vampisoul |
| Format | 12in |
| Tur | World / Latin |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | VAMPISOUL VMPS45110.7 |
|---|---|
| EAN | 8435008864965 |
| Release Date | January 24, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.