Ek Bilgi
| Label | HUMAN RE SOURCES M21CB22 |
|---|---|
| EAN | 0196925521895 |
| Release Date | February 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 7 mm · 316 g |
| Weight | 316 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,921
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | My 21st Century Blues |
|---|---|
| Sanatci | Raye |
| Cikis tarihi | 2023-02-03 |
| EAN/UPC | 0196925521895 |
| Label | Human Re Sources |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | HUMAN RE SOURCES M21CB22 |
|---|---|
| EAN | 0196925521895 |
| Release Date | February 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 7 mm · 316 g |
| Weight | 316 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.