Ek Bilgi
| Label | HUMAN RE SOURCES M21CSLP2 |
|---|---|
| EAN | 0197190951912 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 9 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,314
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | My 21st Century Symphony - Live At the Albert Hall |
|---|---|
| Sanatci | Raye |
| Cikis tarihi | 2024-03-15 |
| EAN/UPC | 0197190951912 |
| Label | Human Re Sources |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | HUMAN RE SOURCES M21CSLP2 |
|---|---|
| EAN | 0197190951912 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 9 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.