Ek Bilgi
| Label | ROADRUNNER RECORDS CG65700LP |
|---|---|
| EAN | 4024572657000 |
| Release Date | April 7, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,951
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nation |
|---|---|
| Sanatci | Sepultura |
| Cikis tarihi | 2014-03-27 |
| EAN/UPC | 4024572657000 |
| Label | Roadrunner Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | ROADRUNNER RECORDS CG65700LP |
|---|---|
| EAN | 4024572657000 |
| Release Date | April 7, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.