Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0729920165919 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 6 mm · 640 g |
| Weight | 640 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,904
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Javelin |
|---|---|
| Sanatci | Stevens, Sufjan |
| Cikis tarihi | 2023-10-06 |
| EAN/UPC | 0729920165919 |
| Label | Asthmatic Kitty |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0729920165919 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 6 mm · 640 g |
| Weight | 640 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.