Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950726 |
| EAN | 8436559469067 |
| Release Date | May 27, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,887
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Jazz In Silhoutte |
|---|---|
| Sanatci | Sun Ra |
| Cikis tarihi | 2022-06-17 |
| EAN/UPC | 8436559469067 |
| Label | Waxtime In Color |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950726 |
| EAN | 8436559469067 |
| Release Date | May 27, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.