Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MODERN HARMONIC LPMH8270 |
| EAN | 0090771418517 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 325 × 7 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Haverford College, Jan. 25, 1980 |
|---|---|
| Sanatci | Sun Ra |
| Cikis tarihi | 2023-10-06 |
| EAN/UPC | 0090771418517 |
| Label | Modern Harmonic |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MODERN HARMONIC LPMH8270 |
| EAN | 0090771418517 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 325 × 7 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.