Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ORG MUSIC OGMC47096.1 |
| EAN | 0711574709618 |
| Release Date | April 18, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 5 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,744
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Calling Planet Earth |
|---|---|
| Sanatci | Sun Ra |
| Cikis tarihi | 2015-04-18 |
| EAN/UPC | 0711574709618 |
| Label | Org Music |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ORG MUSIC OGMC47096.1 |
| EAN | 0711574709618 |
| Release Date | April 18, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 5 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.