Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | OTOROKU OTOU35.1 |
| EAN | 5056321695376 |
| Release Date | August 4, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,146
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Potential |
|---|---|
| Sanatci | Kim, Sunik |
| Cikis tarihi | 2023-08-04 |
| EAN/UPC | 5056321695376 |
| Label | Otoroku |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | OTOROKU OTOU35.1 |
| EAN | 5056321695376 |
| Release Date | August 4, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.