Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ON THE CORNER RECORDS OTCRLP14 |
| EAN | 4062548023558 |
| Release Date | April 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,421
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | When the Waters Refused Our History |
|---|---|
| Sanatci | Sunken Cages |
| Cikis tarihi | 2021-04-23 |
| EAN/UPC | 4062548023558 |
| Label | On the Corner |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ON THE CORNER RECORDS OTCRLP14 |
| EAN | 4062548023558 |
| Release Date | April 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.