Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOUTHERN LORD SUNN400 |
| EAN | 0808720040012 |
| Release Date | January 14, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 321 × 9 mm · 657 g |
| Weight | 657 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,595
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Metta, Benevolence. Bbc 6music: Live On the Invita |
|---|---|
| Sanatci | Sunn O))) |
| Cikis tarihi | 2022-01-14 |
| EAN/UPC | 0808720040012 |
| Label | Southern Lord |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Doom Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOUTHERN LORD SUNN400 |
| EAN | 0808720040012 |
| Release Date | January 14, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 321 × 9 mm · 657 g |
| Weight | 657 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.