Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BIG CROWN BCRLP035 |
| EAN | 0349223003512 |
| Release Date | September 22, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 8 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,302
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mr Brown Eyed Soul |
|---|---|
| Sanatci | Sunny & the Sunliners |
| Cikis tarihi | 2017-09-22 |
| EAN/UPC | 0349223003512 |
| Label | Big Crown |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BIG CROWN BCRLP035 |
| EAN | 0349223003512 |
| Release Date | September 22, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 8 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.