Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MR BONGO MRBLP163 |
| EAN | 7119691253213 |
| Release Date | June 29, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,217
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Togetherness is Always a Good Venture |
|---|---|
| Sanatci | Super Elcados |
| Cikis tarihi | 2018-07-19 |
| EAN/UPC | 7119691253213 |
| Label | Mr Bongo |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MR BONGO MRBLP163 |
| EAN | 7119691253213 |
| Release Date | June 29, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.