Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HOPELESS HR23791 |
| EAN | 0790692237913 |
| Release Date | January 18, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 329 × 5 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,509
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Never Nothing |
|---|---|
| Sanatci | Super Whatevr |
| Cikis tarihi | 2018-01-18 |
| EAN/UPC | 0790692237913 |
| Label | Hopeless |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HOPELESS HR23791 |
| EAN | 0790692237913 |
| Release Date | January 18, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 329 × 5 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.