Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE RECORDS MRG201LP |
| EAN | 0673855020112 |
| Release Date | October 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,417
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Here's To Shutting Up |
|---|---|
| Sanatci | Superchunk |
| Cikis tarihi | 2021-10-22 |
| EAN/UPC | 0673855020112 |
| Label | Merge |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE RECORDS MRG201LP |
| EAN | 0673855020112 |
| Release Date | October 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.