Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MRG820LP |
| EAN | 0673855082011 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 18 mm · 1.14 kg |
| Weight | 1.14 kg |
| Discs / Records | 4 |
₺6,502
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Misfits & Mistakes: Singles, B-Sides & Strays 2007 |
|---|---|
| Sanatci | Superchunk |
| Cikis tarihi | 2023-10-27 |
| EAN/UPC | 0673855082011 |
| Label | Merge |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MRG820LP |
| EAN | 0673855082011 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 18 mm · 1.14 kg |
| Weight | 1.14 kg |
| Discs / Records | 4 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.