Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNDAZED MUSIC. INC. LPSUND5675C |
| EAN | 0090771567512 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 319 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,138
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Superfine Dandelion |
|---|---|
| Sanatci | Superfine Dandelion |
| Cikis tarihi | 2024-01-26 |
| EAN/UPC | 0090771567512 |
| Label | Sundazed Music Inc. |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNDAZED MUSIC. INC. LPSUND5675C |
| EAN | 0090771567512 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 319 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.