Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COMBIEN MILLE RECORDS IMT1807224.1 |
| EAN | 3770018072241 |
| Release Date | May 27, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,843
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nova Cardinale |
|---|---|
| Sanatci | Superpoze |
| Cikis tarihi | 2022-05-27 |
| EAN/UPC | 3770018072241 |
| Label | Combien Mille Records |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COMBIEN MILLE RECORDS IMT1807224.1 |
| EAN | 3770018072241 |
| Release Date | May 27, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.