Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Run For Cover LMO096LP-C1 |
| EAN | 0810097913608 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,413
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Infinite Spring (Sunset Swirl) |
|---|---|
| Sanatci | Superviolet |
| Cikis tarihi | 2023-06-23 |
| EAN/UPC | 0810097913608 |
| Label | Lame-O |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Run For Cover LMO096LP-C1 |
| EAN | 0810097913608 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.