Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | IMPRESSED IPES2249668.1 |
| EAN | 0724022496688 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 320 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,763
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Only Place I Know |
|---|---|
| Sanatci | Surf Trash |
| Cikis tarihi | 2025-01-31 |
| EAN/UPC | 0724022496688 |
| Label | Impressed |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | IMPRESSED IPES2249668.1 |
| EAN | 0724022496688 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 320 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.