Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TRESOR TRSO10117.1 |
| EAN | 5414165038351 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 369 g |
| Weight | 369 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,547
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Force and Form |
|---|---|
| Sanatci | Surgeon |
| Cikis tarihi | 2023-04-28 |
| EAN/UPC | 5414165038351 |
| Label | Tresor |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TRESOR TRSO10117.1 |
| EAN | 5414165038351 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 369 g |
| Weight | 369 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.