Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUSANNA SONATA SONATALP075 |
| EAN | 7041889513673 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Baudelaire & Orchestra |
|---|---|
| Sanatci | Susanna |
| Cikis tarihi | 2023-07-28 |
| EAN/UPC | 7041889513673 |
| Label | Susanna Sonata |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUSANNA SONATA SONATALP075 |
| EAN | 7041889513673 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.