Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COOKING VINYL COOKLP810 |
| EAN | 0711297531015 |
| Release Date | January 21, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺944
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bloor Street |
|---|---|
| Sanatci | Sutherland, Kiefer |
| Cikis tarihi | 2022-01-21 |
| EAN/UPC | 0711297531015 |
| Label | Cooking Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COOKING VINYL COOKLP810 |
| EAN | 0711297531015 |
| Release Date | January 21, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.