Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JOYFUL NOISE JNR360LP |
| EAN | 0753936907607 |
| Release Date | September 24, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Witness |
|---|---|
| Sanatci | Suuns |
| Cikis tarihi | 2021-09-24 |
| EAN/UPC | 0753936907607 |
| Label | Joyful Noise |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JOYFUL NOISE JNR360LP |
| EAN | 0753936907607 |
| Release Date | September 24, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.