Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FAMILY VINEYARD FV107LP |
| EAN | 0656605410715 |
| Release Date | August 21, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Come When the Raven Calls |
|---|---|
| Sanatci | Langille, Suzanne & Neel Murgai |
| Cikis tarihi | 2020-08-21 |
| EAN/UPC | 0656605410715 |
| Label | Family Vineyard |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FAMILY VINEYARD FV107LP |
| EAN | 0656605410715 |
| Release Date | August 21, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.