Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Cherry Red GLAMDLP193 |
| EAN | 5013929059306 |
| Release Date | April 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,244
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Back To the Drive |
|---|---|
| Sanatci | Suzi Quatro |
| Cikis tarihi | 2023-04-22 |
| EAN/UPC | 5013929059306 |
| Label | Cherry Red |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Cherry Red GLAMDLP193 |
| EAN | 5013929059306 |
| Release Date | April 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.