Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC ENTERTAINMENT LWSQ358.1 |
| EAN | 4547366681291 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 319 × 6 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
₺4,993
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Orangutan |
|---|---|
| Sanatci | Suzuki, Isao |
| Cikis tarihi | 2025-04-18 |
| EAN/UPC | 4547366681291 |
| Label | Sony Music Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC ENTERTAINMENT LWSQ358.1 |
| EAN | 4547366681291 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 319 × 6 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.