Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REISSUED SOUNDS MICM015-UK |
| EAN | 9010974002000 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,902
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Abreaction |
|---|---|
| Sanatci | Svart Crown |
| Cikis tarihi | 2025-02-21 |
| EAN/UPC | 9010974002000 |
| Label | Reissued Sounds |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REISSUED SOUNDS MICM015-UK |
| EAN | 9010974002000 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.