Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COCOON COCO54.1 |
| EAN | 4251804140607 |
| Release Date | August 18, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 318 × 6 mm · 576 g |
| Weight | 576 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,555
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Catharsis Remixes |
|---|---|
| Sanatci | Vath, Sven |
| Cikis tarihi | 2023-08-18 |
| EAN/UPC | 4251804140607 |
| Label | Cocoon |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COCOON COCO54.1 |
| EAN | 4251804140607 |
| Release Date | August 18, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 318 × 6 mm · 576 g |
| Weight | 576 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.