Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AVENUE 66 AVE6618 |
| EAN | 4251804138482 |
| Release Date | February 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,843
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Okalgorythm |
|---|---|
| Sanatci | Sw. |
| Cikis tarihi | 2022-11-25 |
| EAN/UPC | 4251804138482 |
| Label | Avenue 66 |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Techno |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AVENUE 66 AVE6618 |
| EAN | 4251804138482 |
| Release Date | February 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.