Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CENTURY MEDIA 19439877241 |
| EAN | 0194398772417 |
| Release Date | July 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 9 mm · 900 g |
| Weight | 900 g |
| Discs / Records | 4 |
₺2,367
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 20 Years of Gloom, Beauty and Despair - Live In Helsinki |
|---|---|
| Sanatci | Swallow the Sun |
| Cikis tarihi | 2021-07-30 |
| EAN/UPC | 0194398772417 |
| Label | Century Media |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Black Metal |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CENTURY MEDIA 19439877241 |
| EAN | 0194398772417 |
| Release Date | July 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 9 mm · 900 g |
| Weight | 900 g |
| Discs / Records | 4 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.