Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS |
| EAN | 6430080234677 |
| Release Date | June 14, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 12 mm · 1.75 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.75 kg |
| Discs / Records | 5 |
₺8,227
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Songs From the North I, Ii & Iii |
|---|---|
| Sanatci | Swallow the Sun |
| Cikis tarihi | 2024-06-14 |
| EAN/UPC | 6430080234677 |
| Label | Svart Records |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Doom Metal |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS |
| EAN | 6430080234677 |
| Release Date | June 14, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 12 mm · 1.75 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.75 kg |
| Discs / Records | 5 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.