Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DON GIOVANNI LPDG236 |
| EAN | 0634457057074 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 318 × 4 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,901
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Need a Job...So I Can Buy More Auto-Tune |
|---|---|
| Sanatci | Swamp Dogg |
| Cikis tarihi | 2022-02-25 |
| EAN/UPC | 0634457057074 |
| Label | Don Giovanni |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DON GIOVANNI LPDG236 |
| EAN | 0634457057074 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 318 × 4 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.