Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ALIVE RECORDS LPALIVE0144C |
| EAN | 0634457139022 |
| Release Date | June 2, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 156 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gag a Maggott |
|---|---|
| Sanatci | Swamp Dogg |
| Cikis tarihi | 2023-06-02 |
| EAN/UPC | 0634457139022 |
| Label | Alive |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ALIVE RECORDS LPALIVE0144C |
| EAN | 0634457139022 |
| Release Date | June 2, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 156 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.