Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE STUMM377 |
| EAN | 5051083095457 |
| Release Date | January 28, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,866
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | White Light From the Mouth of Infin |
|---|---|
| Sanatci | Swans |
| Cikis tarihi | 2016-01-28 |
| EAN/UPC | 5051083095457 |
| Label | Mute |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE STUMM377 |
| EAN | 5051083095457 |
| Release Date | January 28, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.